Чистка зубов фото

Поради лікаря

Чистка зубов фото
Як вибрати зубну щітку?

Як вибрати зубну щітку правильно, коли по телевізору говорять, що звичайна – це суцільні бактерії, а електричні щітки – лише маркетинг. Тут важливо розуміти, що щітка виконує важливі функції – видалення нальоту, запобігання захворюванням зубів і відновлення природного кольору. Неправильно підібрана щітка не зможе цього виконати, що може спричинити захворювання ротової порожнини.

Семейная стоматология фото
Як вибрати стоматолога?

Як вибрати стоматолога? Це, мабуть, питання на мільйон! Зараз усі хочуть скрізь мати свою людину (перукаря, автослюсаря, сантехніка та інше), яка по-чесному виконає якісно свою роботу. З лікарями та сама ситуація. Можливо ви шукайте сімейного стоматолога, який прийме всю вашу родину у зручний для вас час? Будемо аналізувати.

Як зберегти зуби здоровими?

Як зберегти зуби здоровими? Питання серйозне, адже ваші зуби – це не волосся, більше не виросте. Всі люди хочуть мати гарну блискучу усмішку. Для цього потрібно щодня належним чином доглядати порожнину рота. Якщо не стежити на зубами або ставитись не серйозно, то можна отримати проблеми, такі як карієс зубів, запалення ясен та інше. Не ігноруйте…

эстетическая стоматология фото
Що таке естетична стоматологія?

Що таке естетична стоматологія? Таке питання у всіх на слуху. У нашій країні вона ще розвивається, а на заході цим питанням уже ніхто не задається. Це нагадує пластику для обличчя, лише головні тут – зуби. Стоматологія у Житомирі «Еліт» надасть вам послуги естетичної стоматології, щоб ваші зубки завжди були на висоті.

Как вылечить кариес фото
Чи можна вилікувати карієс

Чи можна вилікувати карієс і зберегти зуб – ось основне питання, яке задають пацієнти, звертаючись із проблемою до стоматолога. Все залежить від того, наскільки своєчасним та грамотним виявиться лікування. Висококваліфіковані стоматологи найкращої клініки Житомира “Еліт” проводять ефективне та безболісне лікування зубів, що гарантує їх збереження при своєчасному зверненні до наших лікарів. Інноваційні методи лікування описані…