Як зберегти зуби здоровими?

Як зберегти зуби здоровими? Питання серйозне, адже ваші зуби – це не волосся, більше не виросте. Всі люди хочуть мати гарну блискучу усмішку. Для цього потрібно щодня належним чином доглядати порожнину рота. Якщо не стежити на зубами або ставитись не серйозно, то можна отримати проблеми, такі як карієс зубів, запалення ясен та інше. Не ігноруйте ретельне чищення та профілактику у стоматолога. Тоді і не буде потрібне додаткове лікування ясен. Вилікувати зуби можна, але набагато приємніше їх зберегти здоровими.

Лікування зубів від карієсу необхідне 99% населення Землі. Карієс може протікати і у прихованій формі. Розквіт карієсу припав на Середньовіччя, коли кава та солодощі стали входить до раціону населення.

Советы по уходу за зубами

Ми підготували 5 порад, керуючись якими ваші зуби залишатимуться здоровими:
1. Правильне чищення – це основа основ. Якщо не приділяти уваги цій пораді, то розвиток карієсу не змусить довго на себе чекати. Тут важливо дотримуватися правила – тримати зубну щітку під нахилом 45 градусів по відношенню до зубів (це перешкоджає стирання емалі). Не забувайте про решту порожнини рота. Саме там через розмноження бактерій утворюється неприємний запах із рота. Чистіть зуби 2 рази на день.
2.Зубна нитка. Її багато хто ігнорує і вважає не обов’язковим у щоденному догляді. Насправді лише зубна нитка проникає у міжзубний простір. Використовуйте її 1 раз на день.
3. Заборона паління. Найсумніше, що може статися, якщо палити – рак ротової порожнини та різні пародонтальні ускладнення.
4. Скоротіть у раціоні газовані напої, алкоголь, каву. Через надлишок фосфору в таких продуктах та при необмеженому вживанні відбувається дефіцит кальцію. Від цього страждають зуби. Пийте воду, вона додасть вам бадьорість і зуби збереже.
5. Відвідувати стоматолога необхідно щонайменше 2 рази на рік. Лікар проведе і огляд, і гігієнічне чищення зубів. Якщо у вас почнуть з’являтися невеликі проблеми, то своєчасне лікування захистить вас від інших неприємностей.

Застосовуючи ці поради практично, ви гарантуєте собі здоров’я зубів. Якщо у вас є проблеми, записуйтесь на прийом до лікаря. Лікувати зуби краще вчасно.

Стоматологія «Еліт» надається широкий спектр послуг, спрямованих на профілактику та лікування зубів.

Дбайте про порожнину рота!