протезироване зубов несъемные протезы

Незнімні зубні протези

Незнімні зубні протези закріплюються лікарем на зубах на тривалий термін. Це – одиночні коронки або мостоподібні протези (кілька коронок), що кріпляться на здорових зубах (живих чи депульпованих) чи імплантах. Незнімні конструкції виготовляють із різних матеріалів: металу, пластмаси, кераміки.

Найбільш поширеним матеріалом для коронок і мостів є металокераміка. Основа металокераміки – кобальто-хромовий сплав, облицювання з міцної та високоестетичної кераміки..

В даний час існують більш сучасні, як за способом виготовлення, так і за естетичними показниками, так звані безметалові коронкии

 Безметалова кераміка має кращі характеристики. Оскільки виготовляється на високотехнологічному та дорогому обладнанні. Має високу міцність і естетичність, біоінертна (не викликає алергій), не піддається окисленню.

Безметалова кераміка – це високоміцна пресована кераміка, при цьому коронка повністю складається з одного матеріалу. Головна зовнішня відмінність – це природний блиск живих зубів. Цій кераміці віддають перевагу артистам, оскільки у світлі прожекторів такі зуби неможливо відрізнити від справжніх зубів. У деяких випадках коронки з безметалової кераміки рекомендується встановлювати на вкладки, виготовлені з безметалової кераміки. Переваги таких вкладок над металевими – міцність, відсутність окисних процесів, а отже, довговічність та популярність.

Сучасна медицина вже досягла досить високого рівня в ортопедичній стоматології та естетичний фактор стоїть на першому місці. Крім того, у процедурі протезування існує такий етап, як приміряння конструкції. Саме на цьому етапі лікар перед тим, як зафіксувати роботу, дивиться на певні нюанси, які при необхідності технік повинен виправити. Так само сам пацієнт висловлює свою думку щодо форми та кольору майбутньої коронки, або коронок. Якщо пацієнта чи лікаря щось не влаштовує, то на цьому етапі все легко виправляється.

Стоматологія ЕЛІТ – стоматологія без болю!