протезирование зубов бюшельное протезирование

Бюгельне протезування

Бюгельне протези

byugelnye_protezy_na_attachmentah_2

Бюгельні протези є конструкцією у вигляді металевої дуги, укріплений на ній базис зі штучними зубами і систему кріплення. Влаштування бюгельних протезів таке, що навантаження рівномірно розподіляється на ясна, небо, здорові зуби пацієнта, альвеоли та тіло щелепи. Нерідко їх застосовують при захворюваннях ясен та рухливості зубів, оскільки вони надійно фіксують зуби, дозволяючи продовжувати терапевтичний курс.

Як елементи кріплення традиційно використовуються кламери – спеціальні гачки, які міцно утримують протез, буквально зачепивши його за опорний зуб. У більш сучасних моделях застосовуються замкові кріплення: вони не менш надійні, та ще й зовсім не видно під час розмови.

У всіх сенсах цей вид протезування дуже привабливий для пацієнтів, адже бюгельні протези функціональні, добре поводяться при стандартному для знімних протезів догляді, чудово імітують натуральні зуби і відносно недорого коштують. Вони мають лише одне серйозне обмеження: їх неможливо застосувати за повної відсутності зубів верхньої чи нижньої щелепи (або якщо опорні зуби недостатньо міцні). У таких випадках доводиться вдатися до імплантів (з наступною установкою бюгельного протезу) або до інших видів протезування.

Орієнтовну вартість бюгельного протезу ви можете дізнатися, зв’язавшись із стоматологією ЕЛІТ.

ppbzbyyjx rasesgn_2
byugelnye_protezy_na_attachmentah_2
01