эстетическая стоматология фото

Що таке естетична стоматологія?

Що таке естетична стоматологія? Таке питання у всіх на слуху. У нашій країні вона ще розвивається, а на заході цим питанням уже ніхто не задається. Це нагадує пластику для обличчя, лише головні тут – зуби. Стоматологія у Житомирі «Еліт» надасть вам послуги естетичної стоматології, щоб ваші зубки завжди були на висоті.

Для чого потрібна естетична стоматологія?

Найчастіше ми критично підходимо до своєї посмішки. Навіть якщо зуби не болять у нас і немає карієсу, то нам здається, що вони темні чи криві. Адже є справді багато справжніх дефектів, які, можливо, мають спадковий характер або отримані від травми. Подібними питаннями краси вашої посмішки займається естетична стоматологія. Зі стоматологією «Еліт» ви без болю отримаєте посмішку мрії.

Послуги естетичної стоматології

1) виправлення прикусу за допомогою брекетів;
2) корекція зуба – відбувається завдяки світлозатверджуваному композиту з керамічними частинками (нагадує емаль);
3) коронки та мости за безметалевою технологією. Все із сучасних матеріалів.
Головна заміна коронкам – це вініри. Їх винайшли 30 років тому і з того часу вони зазнали суттєвих змін, особливо для реставрації передніх зубів.
4) відбілювання зубів;
5) прикраса зубів – це новий тренд, зубки можна прикрасити дорогоцінним камінням, кристалами, татуюванням..

Якщо ви стоїте перед вибором, звернутися до естетичної стоматології або з невдоволенням дивіться у дзеркало на свою усмішку, то обов’язково записуйтесь на консультацію, щоб дізнатися про можливі варіанти усунення проблеми, дізнайтеся про вартість роботи та накресліть план дій. Декілька візитів до стоматолога і ви знову з білою посмішкою!