Как вылечить кариес фото

Чи можна вилікувати карієс

Чи можна вилікувати карієс і зберегти зуб – ось основне питання, яке задають пацієнти, звертаючись із проблемою до стоматолога. Все залежить від того, наскільки своєчасним та грамотним виявиться лікування. Висококваліфіковані стоматологи найкращої клініки Житомира “Еліт” проводять ефективне та безболісне лікування зубів, що гарантує їх збереження при своєчасному зверненні до наших лікарів. Інноваційні методи лікування описані в тематичному розділі нашого сайту “Лікування карієсу”. Стоматологія “Еліт” розташованої в самому центрі Житомира, тому до нас легко дістатися як на власному, так і на громадському транспорті.

Що таке карієс?

Під карієсом зубів мають на увазі руйнування зубних тканин, що призводить до втрати зуба, якщо пацієнт нехтує своєчасним лікуванням. Безумовно, зуби після втрати підлягають відновленню, методом протезування. Детальніше з сучасними методиками відновлення зубного ряду ви можете ознайомитися в розділі “Протезування зубів”, де описані знімні та незнімні техніки, що дозволяють повернути красу посмішки, незалежно від кількості зубів, що залишилися.

На початковій стадії захворювання лікування карієсу зубів завжди продуктивне, тому, при перших симптомах необхідно відразу звертатися до стоматолога. В ідеалі пацієнти повинні двічі на рік проходити профілактичний огляд, що дозволить виявити захворювання на ранніх стадіях та провести ефективне лікування.

Сучасні методики лікування карієсу

Пацієнтів, які звертаються до стоматолога, напевно, цікавить питання: як лікують карієс у сучасних умовах і наскільки буде хворобливим процес? Лікування карієсу включає:

  • Зняття зубних відкладень, мета якого полягає у знятті зубного нальоту.
  • Добірку пломбувальних матеріалів, максимально наближених до відтінків природних зубів пацієнтів..
  • Знеболення зуба для забезпечення максимального комфорту пацієнта. Це найбільш важливий момент, особливо коли йдеться про дітей, адже молочні зуби сильно схильні до карієсу і постійно потребують лікування.
  • Підготовка зубної порожнини до подальшої обробки.
  • Антисептична обробка зуба.
  • Додаткові заходи на розсуд лікаря, залежно від рівня ураження зуба.
  • Адгезивна обробка зуба для надійного зчеплення фотополімерної пломби з обробленою порожниною..
  • Постановка ізолюючого матеріалу.
  • Пломбування зуба, що включає формування зубної коронки, максимально наближеної до анатомічних особливостей зубного ряду.

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи можна вилікувати карієс, зв’яжіться з нашими фахівцями та отримайте вичерпні відповіді на всі ваші запитання. У будь-якому випадку, чим раніше ви вдастеся до послуг стоматолога, тим вищі шанси на збереження зубів, а значить і їхнє функціональне відновлення.