Чистка зубов фото

Як вибрати зубну щітку?

Як вибрати зубну щітку правильно, коли по телевізору говорять, що звичайна – це суцільні бактерії, а електричні щітки – лише маркетинг. Тут важливо розуміти, що щітка виконує важливі функції – видалення нальоту, запобігання захворюванням зубів і відновлення природного кольору. Неправильно підібрана щітка не зможе цього виконати, що може спричинити захворювання ротової порожнини.

Види зубних щіток

Зубные щётки фото
  1. Звичайна зубна щітка. Вона не є розсадником бактерій, але через 3 місяці її необхідно змінити.
  2. Електрична зубна щітка. Про неї всі чули. Найчастіше купують саме дітям, оскільки вона сама чистить зуби за рахунок насадки. Однак звичайні щітки чистять так само добре, якщо це робити правильно і регулярно. Електрична зубна щітка з головкою, що обертається, показує результат краще, ніж при чищенні звичайної щіткою, але всього на 10%.
  3. Іонна зубна щітка. Її сенс полягає у вбудованій батарейці, усередині якої стрижень із металу. Він взаємодіє з елементом живлення та випускає негативно заряджені іони. Відомо, що кислоти вражають емаль зуба, а іони нормалізують кислотно-лужний баланс. Насправді іонні зубні щітки не показують видатних успіхів, їх можна віднести на один щабель з електричними.
  4. Ультразвукова зубна щітка. Очищення відбувається рахунок звукових коливань. Щетинки рухаються прискорено, потік рідини у роті збільшується, і вона видаляє бактерії з міжзубного простору.

Загальні рекомендації щодо вибору зубної щітки

  1. Якщо у вас є захворювання ясен і зубів або ви купуєте щітку для зубів, то вибирайте з м’якими щетинами. Ця інформація вказана на упаковці.
  2. Щітка із середнім ступенем жорсткості підійде для всіх людей зі здоровими зубами та яснами.
  3. Якщо ви хочете саме електричну або ультразвукову, зверніться до стоматолога. Він підкаже, яку вибрати щодо стану вашої ротової порожнини.

При виборі зубної щітки пам’ятайте, що незалежно від ціни, вона має на меті очистити ваші зуби. Якщо ви мотивовані на щоденне якісне чищення зубів, то вам підійде і звичайне. Але, якщо ви лінуєтеся або вам до вподоби використовувати щось більш сучасне, то разом з лікарем підберіть собі сучасну щітку, що дзижчить.